Про проект

Сервіс друку фотокниг STARBOOKS побудований на технiчнiй базі цифрової друкарні АРТЕЛЬ.Саме ця технічна база дозволяє зосередитися на обслуговуванні клієнтів і на побудові якісного сервісу, будучи на 100% впевненим у якості вироблених книг.

В рамках цього проекту ми надаємо абсолютно нову послугу - створення власної фотокниги, де на кожній сторінці будуть надруковані ваші фотографії з підписами, які ви самі придумаєте.

Вибирайте, як виглядатиме ваша книга: розмір і розташування в ній фотографій, що і яким шрифтом буде написано в заголовках і позначках, яким буде фон кожної сторінки і багато іншого. Наше життя насичене подіями, гідними того, щоб відобразити їх на фотографії. І серед них є особливі, дорогі нам своєю винятковістю: народження дитини, весілля, святкування пам'ятної події, ювілей.

Ми допоможемо вам зберегти ці миті в красивому і якісному виконанні. Що таке фотокнига? Фотокнига це ваша творча думка плюс наше професійне втілення вашої ідеї в життя. Ви можете вибрати різне розташування фотографій на кожній сторінці: їх можна розтягувати, повертати в різні боки, накладати одну на іншу. Оформіть вашу фотокнигу згідно власним смаком. Створіть красивий фон для її сторінок. Ним може стати як малюнок, так і ваша власна фотографія.

Завантажте програму для створення фотокниг з нашого сайту і включайте свою фантазію. Програма не вимагає спеціальних знань і навичок – створювати макет своєї фотокниги захопливо і дуже просто.

МIСIЯ STARBOOKS

Наше життя насичене подіями, гідними того, щоб ми зняли їх на фотографії. І серед них є особливі, дорогі нам своєю винятковістю: народження і хрещення дитини, весілля, святкування пам'ятної події, ювілей, незабутня подорож і просто пам'ятний відпочинок з друзями. Ми допоможемо вам зберегти ці миті в красивому і якісному виконанні фотокниги.

ЦIЛЬ

- забезпечити якісне та своєчасне виконання вашого замовлення.
- допомогти в створенні вашої першої фотокниги.
- подарувати радість від створення фотокниги, зробити цей процес не тільки захоплюючим, але й не обтяжливим.

ЗАВДАННЯ

- удосконалення сервісу у відповідність до потреб і пропозиціями клієнтів
- оптимізація роботи сервісу
- поширення сервісу у всіх містах України
- допомога у створенні першої фотокниги
- додавання цікавого контенту, який допомагає легко створювати фотокниги
- розширення лінії продуктів

Заробляйте з нами, заробляйте більше нас!

Ми завжди готові до співпраці і запрошуємо до участі в наших партнерських програмах. Вибирайте варіант для себе - починаючи від активних інтернет-користувачів і самостійних фотографів і дизайнерів-фрілансерів до досвідчених підприємців, які можуть відкрити нові напрямки для свого бізнесу.

  • Для активних інтернет користувачів - Партнерська програма «STARBOOKS для друзів». Отримайте персональну посилання і код, розміщуйте їх в соціальних мережах і заробляйте20%  від вартості першого замовлення кожної залученої людини!  Детальніше...
  • Для відвідуваних сайтів - Партнерська програма «Інтернет-партнерка №1» -Додайте модуль STARBOOKS у себе на сайті і отримуйте 10% з будь-якого замовлення зробленого з цього партнерського модуля. Детальніше...
  • Для регіональних представників - Партнерська програма «Представник».Додайте зразки у себе і допоможіть клієнтам оформити замовлення - отримуйте% від усіх замовлень з вашого міста. Детальніше...
  • Для досвідчених підприємців - Партнерська програма «Свій бренд». Це партнерська програма, в рамках якої можна побудувати свій незалежний сервіс друку фотокниг на надійній технічному майданчику з використанням передового поліграфічного досвіду та досвіду управління сервісом. При цьому без вкладень в устаткування і з мінімальними вкладеннями в програмне забезпечення. Ми надаємо нашим партнерам-франчайзі виробничі потужності і всі необхідні інструменти маркетингу для довгострокової, успішної і прибуткової роботи. Детальніше...

 

Ukrainian