Безкоштовний редактор Фотоказок

 

Для створення фотосказки Вам потрібно завантажити редактор фотоказок STARBOOKS. В редакторі фотоказок STARBOOKS відразу після установки ви знайдете фотоказки з паперовими і пластиковими сторінками для діток від 3 до 5 і для малюків до 2 років.

 

В редактор фотоказок STARBOOKS входить 4 фотскази: 2 фотосказки з паперовими сторінками і 2 фотсоказки з пластиковими сторінками, 2 фотосказки для хлопчиків і 2 - для дівчаток.

 

Ви також можете створити фотокнигу на будь-яку тематику. Для цього вам знадобиться завантажити редактор фотокниг STARBOOKS.

 

 

Програма повністю безкоштовна!

 

 Intel Pentium 1.2 Ггц Системні вимоги

  • 512 Мб ОЗУ, 64 Мб видео

  • Windows XP (и вище) або Mac OS X (10.5)

  • 1024x768

  • .NET Framework 2.0

Про редактор  фотоказок STARBOOKS

Редактор фотоказок STARBOOKS це програма для створення персоналізованих казок для вашої дитини. Він дозволяє розмістити фотографії в казці, вписати ім'я дитини і зробити його головним героєм захоплюючої історії.

Програма для створення фотоказок дуже проста. Всього за 20 хвилин Ви зможете створити історію про ваше маля. Вона допоможе створити оригінальний сучасний продукт з унікальним дизайном. Фотоказка від STARBOOKS стане улюбленою книгою вашого малюка. Адже ця казка саме про нього)

Ukrainian