Фотоказки

Кожна дитина мріє про свою власну казку. Зробіть мрії вашого малюка реальністю! Створіть фотоказку про Вашого малюка.

Фотосказки - це казки з вашою дитиною в головній ролі. У казках використовуються фотографії та ім'я Вашого малюка, які Ви вставляєте самі.

                                                                     

 

Фотоказка - це казка з ілюстраціями і фотографіями Вашої дитини. Фотосказки бувають на двох мовах (українській та російській) і 2 видів: з паперовими і пластиковими сторінками. У перших 26 сторінок, в других - 12. У всіх фотоказках можна вставити 7 фотографій Вашого малюка. Фотоказки з пластиковими сторінками розраховані на малюків віком до 2 років, фотоказки з паперовими сторінками - для діток від 2 до 5 років.

Фотоказки стануть своєрідним містком між Вами і Вашою дитиною, дадуть одне з перших розумінь моралі і моральність.

Всі фотоказки друкуються на високоякісному крейдованому папері на кращому в світі обладнанні для друку фотокниг - HP Indigo 5500.

Фотоказки з паперовими сторінками (21x21cm) для дітей вид 2 до 5 років

Фотоказки з паперовими сторінками - це фотоказки для діточок від 2 до 5 років. Тексти до фотоказок унікальні. Спеціально для STARBOOKS їх написала відома дитяча письменниця - Інна Іщук, а ілюстрації створили професійні художники. Головну роль в казці виконує ваша дитина. Детальніше...  

 

 

 

 

 

 

Фотоказки з пластиковими сторінками (20х20 cm) для дітей до 2 років

Фотоказки з пластиковими сторінками - це фотоказки для діточок до 2 років. Тексти до фотоказок унікальні. Спеціально для STARBOOKS їх написала відома дитяча письменниця - Інна Іщук, а ілюстрації створили професійні художники. Головну роль в казці виконує ваша дитина. Детальніше...

 

 

 

 

 

 

Автор тексту -

Ukrainian