Правила користування

 

ФАКТ ВСТАНОВЛЕННЯ, КОПIЮВАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНИХ ПРГОДУКТIВ АБО РОЗМІЩЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ЯКИМ БИ ІНШИМ СПОСОБОМ ОЗНАЧАЄ ВАШЕ ВИЗНАННЯ ТОГО, ЩО ВИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ ДО ЦIЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ І ЗГОДНІ КЕРУВАТИСЯ ЇЇ ПОЛОЖЕННЯМИ І ВИКОНУВАТИ ЇХ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ ЛІЦЕНЗІЇ, НЕВСТАНОВЛЕНI РАНIШЕ СПРАВЖНЬОГО ПРОДУКТА АБО ВІДМОВТЕСЯ ВІД РОЗМІЩЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

 

Для початку використання нашого сервісу не потрібна  створення  облікового запису. Щоб почати створення продукції з лінійки «СТАРБУКС», вам необхідно скачати безкоштовне програмне забезпечення – редактор фотокниг «СТАРБУКС» («Програмне забезпечення») і слідувати простим інструкціям. Реєстрація, однак, необхідна при офомленіі замовлення.

 

1. Вікові обмеження.

Не існує жодних вікових обмежень для перегляду сайту «СТАРБУКС» або використання програмного забезпечення «СТАРБУКС».

 

2. Програмне забезпечення, авторські права і права власності на вміст.

Все програмне забезпечення, матеріали та інформація, пропоновані «СТАРБУКС» захищене авторським правом та іншими застосовними законами. Ви можете використовувати ці матеріали як завгодно довго, якщо ви не зраджуєте матеріалів або видаляєте будь авторські права або інші повідомлення про права власності, включених до матеріали. Ви не можете розповсюджувати копії програмного забезпечення, шаблонів або доповнень без письмового дозволу власника авторських прав.
Завантажуючи програмне забезпечення, ви розумієте, що, хоча ми приймаємо серйозні заходи для забезпечення безпеки, ми не гарантуємо, що програмне забезпечення не буде містити вірусів, або шкідливих кодів, таких як хробаки або троянські коні.

 

3. Посилання на сайти третіх сторін. 

Ми можемо надавати посилання на сайти третіх сторін, які можуть представляти інтерес для Вас. Ми не здійснюємо контроль і не несемо відповідальності за зміст і доступність цих сайтів.

 

4. Матеріали клієнта.

Ви можете передавати певні матеріали для «СТАРБУКС» включаючи, крім іншого, фотографічні зображення і тексти, як частина вашого проекту в рамках використання нашого сервісу. Приймаючи ці правила та умови, ви гарантуєте, що не будете використовувати будь-яку з послуг для будь-яких шахрайських або незаконних цілей. Ви НЕ можете використовувати будь-який з матеріалів перерахованих нижче в рамках використання нашого сервісу:

  • I. Будь-який матеріал, який може порушувати права на публічність, недоторканість приватного життя або авторські права без схвалення і згоди власника цих прав;
  • II. Будь-який матеріал, який є незаконним, непристойним, порнографічним,  наклепницьким, образливим, загрозливим, або будь-яким іншим чином шкідливим для дітей, або може призвести до цивільної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством;
  • III. Будь-який матеріал, який містить в собі віруси, черв'яки або іншого роду шкідливі коди.

Хоча «СТАРБУКС» не проглядається і не може переглядати всі замовлення, і не несе відповідальності за їх зміст, «СТАРБУКС» залишає за собою право призупинити або видалити замовлення, за своїм розсудом, якщо виявиться, що матеріали у замовленнях порушують пункти з (I) по (III) описані вище, або  неприйнятні з якоїсь іншої причини.
Використовуючи Сервіс «СТАРБУКС», Ви визнаєте та погоджуєтесь, що будь-які ваші матеріали можуть бути опубліковані, скопійовані, змінені або видалені в цілях надання послуги «СТАРБУКС» або будь-яких інших маркетингових цілях.
Ми не зберігаємо інформацію про Ваше замовлення, таку як дані доставки, платіжні дані & nbsp; або завантажені матеріали. Тому ми рекомендуємо перед відправкою файлів до нас, зберегти копію для себе, щоб використовувати для майбутнього повторного замовлення. Ви повинні завжди зберігати власні копії всіх матеріалів, завантажених через редактор фотокниг чи іншим чином надаваних нам.

 

5. Плата та умови оплати.

Всі ціни вказані в гривні. Всі розрахунки проводяться у гривні. Оплата повинна супроводжувати кожне замовлення. Перегляд і доступ до сайту безкоштовний. Також безкоштовно можна скачати з сайту і встановити програмне забезпечення – редактор фотокниг. Для отримання повного списку продуктів та їх вартості, будь ласка, зверніться до прайс листу на нашу продукцію, розміщеному на сайті. Оплата проводиться за допомогою онлайн-транзакцій кредитних карт, готівкового або безготівкового розрахунку або післяплатою. Ми залишаємо за собою право звернутися до вашого провайдера кредитної картки. «СТАРБУКС» не нестиме відповідальності за будь-які збитки, які ви можете понести в результаті несанкціонованого використання Вашої кредитної картки третіми особами. Ненадання дійсних платіжних даних може привести до відмови в процесі обслуговування.
Ціни та технічні характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. На замовлення прийняті в обробку ціни не можуть бути змінені.

 

6. Доставка продуктів

Всі продукти або відбитки будуть доставлені на адресу доставки, наданий клієнтом в процесі оформлення замовлення. Ваше замовлення вважається прийнятим в «СТАРБУКС» на виконання з моменту повідомлення по електронній пошті, що Ваш платіж був отриманий і оброблений і Ви згодні на поставку фото продуктів або роздруківок.
Час доставки є оціночним і виходить за рамки цієї угоди. Затримка доставки не є підставою для відміни замовлення або прохання про компенсацію. Замовлення може бути скасований, якщо ми вважаємо, що є будь-яке порушення цих правил і умови застосування, і це рішення повністю на розсуд «СТАРБУКС».

 

7. Гарантія якості і політика повернення.


«СТАРБУКС» пишається високою якістю   своїх продуктів, і забезпечує 100% гарантію від заводських дефектів.
Всі наші клієнти гарантовано отримують своєчасно виконане замовлення і фотокнигу, точно збігається з наданим макетом.
«СТАРБУКС» не несе відповідальності за помилки клієнта, в тому числі опечатки, орфографічні або граматичні помилки, погана якість (низький дозвіл) наданого зображення, тираж замовлення або інші помилки. Будь ласка, не забудьте переглянути сторінки макета книги, перш ніж робити замовлення. Зображення та текст буде надруковано, як вони з'являються у вікні перегляду. Ми також не розглядаємо претензії до перенесення кольорів і претензії, пов'язані з псуванням книги, внаслідок необережного поводження з продуктом. Детальніше.

 

8.Відмова від гарантій та обмеження відповідальності.


«СТАРБУКС» не несе відповідальності за будь-які втрати, які клієнт може понести у зв'язку з доступом та використанням Сервісу, будь-яких пов'язаних сайтів або якого-небудь програмного забезпечення. «СТАРБУКС» ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД УСІХ УВАЗІ АБО ПРЯМИХ ГАРАНТІЙ АБО УМОВ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ПРАВА ВЛАСНОСТІ. Жоден співробітник, агент, дилер або дистриб'ютор «СТАРБУКС» не має право змінити або   доповнювати це обмеження гарантії.

 

9. Прийняття Угоди


ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО ВИ ПРОЧИТАЛИ ЦЮ УГОДУ І ЗГОДНІ З УСІМА ЇЇ УМОВАМИ.«СТАРБУКС» залишає за собою право на власний розсуд, оновлювати або вносити зміни в дані Правила та умови використання час від часу. Дата зміни буде відображена в заголовку цього тексту або в правому верхньому кутку на сторінці "ПРАВИЛА ТА УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ" нашого вебсайта. Якщо у вас є питання щодо наших умов, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Ukrainian