Фотокниги з iPhoto - це просто!

Роздрукувати фоткнигу з iPhoto дуже легко. Потрібно всього лише надіслати нам на e-mail (team@starbooks.ua)
PDF файл з вашою фотокнигою або фотокалендар. Правильним способом збереження фотокниги iPhoto у вигляді PDF-файлу є збереження через контекстне меню. Щоб його викликати, треба навести курсор на вільне місце вікна iPhoto і натиснути правою кнопкою мишки (той же ефект дасть клік лівою кнопкою миші, утримуючи клавішу Control). У меню, треба вибрати команду «Зберегти як PDF» (Save As PDF), ввести назву pdf-файлу і вказати папку, куди його зберегти. З'явиться вікно, яке демонструє процес складання файлу, який в залежності від розміру виробу і продуктивності комп'ютера може займати від декількох секунд до десятків хвилин.

Після того, як вікно збірки зникне, збережений PDF-файл можна надсилати на нашу пошту. Менеджер оформить ваше замовлення і виставить рахунок до сплати. Фотокнига вийде такою ж яскравою як в нашому фоторедакторі STARBOOKS.

Створити фотокалендарі і фотокниги з iPhoto

iPhoto — програма зберігання та редагування зображень для Mac. iPhoto - це прекрасно оформлений і простий додаток для організації, зберігання, перегляду і редагування фотографій і відеороликів.

В арсеналi Photo є красиві доповнення, що дозволяють створювати зі своїх знімків відмінні слайдшоу, фотокниги та фотокалендарі.

Створити фотокалендар дуже просто. Для цього достатньо вибрати подію або альбом і клікнути на іконку «Календар» в нижньому меню робочого вікна iPhoto. При цьому спочатку відкриється віконце, з пропозицією вибрати один з декількох варіантів оформлення фотокалендаря.

Потім слідує пропозиція розмістити фото автоматично. Це також можна швидко зробити і вручну. Після цих процедур відкриється обраний вами раніше шаблон і список фотографій, який ви бажаєте розмістити в фотокалендарі. Фотографій для календаря бажано відібрати не рівно 12 штук, а з запасом, щоб можна було комбінувати знімки або розміщувати по декілька фото на одному аркуші.

Безпосередньо в шаблоні можна дати фотокалендарю назву, зробити підписи до фото.

За таким же принципом в iPhoto створюються фотокниги. Процедура версання аналогічна такій для фотокалендаря. Це можна побачити на скріншотах нижче.

Як і для фотокалендарів для фотокниг є передвстановлені шаблони.


 

Ukrainian