Партнерські програми Starbooks

Ця сторінка описує різні варіанти партнерських програм з продажу фотокниг STARBOOKS.

Партнерська програма №1. Інтернет-партнерка.

Партнерська програма №1 «Інтернет-партнерка» призначена для власників відвідуваних сайтів. Відвідувачі сайту отримують можливість завантажити модуль STARBOOKS c сайту-партнера або персональної сторінки партнера на сайті starbooks.

Початкових інвестицій немає. Залученість в процес мінімальна, достатньо просто розмістити інформацію у себе на сайті і дати відвідувачам можливість скачувати модуль.

Заробіток партнера - 10% від усіх замовлень, зроблених з модуля партнера. Надається доступ до статистики замовлень.

Партнерская програма №2. Представник.

Партнерська програма №2 «Представник» призначена для фотографів / дизайнерів, турагентств, рекламних агенств, копіцентрів та інше з фасадним офісом в центрі міста. Також обов'язковою умовою є присутність в офісі штатного дизайнера. В рамках програми співпраці надаються зразки продукції та дисконт до 20% на всі замовлення виконані зареєстрованим партнером.

Представник здійснює: Дизайнерські послуги (створення макетів фотокниг, ціна визначається індивідуально), розміщення інформаційної дошки (зразки книг, візитки і флаєри), прийом замовлень і видачу готових книг, демонстрацію зразків,
консультування клієнтів, продаж подарункових сертифікатів.

Можливий варіант ексклюзивного представника в регіоні, на окремих умовах.

 

Партнерска програма №3. Свій бренд.

Партнерська програма №3 «Свій бренд» призначена для бізнесменів, які бажають розпочати свій бізнес з продажу фотокниг або розширити існуючу мережу роздрібної торгівлі за рахунок продажу фотокниг.

В рамках цієї програми ми пропонуємо створення і виведення на ринок нового бренду з виготовлення фотокниг. Ваш бренд, ваш фірмовий стиль, ваш модуль, ваші продукти (типи фотокниг, календарів, etc), ваші шаблони. Можливість індивідуального ціноутворення.

Все це входить в суму початкових інвестицій.

Сервіс друку фотокниг STARBOOKS побудований на базі технічного майданчика цифрової друкарні АРТЕЛЬ. Саме ця технічна база дозволяє зосередитися на обслуговуванні клієнтів, побудові якісного сервісу і бути на 100% впевненими у якості вироблених фотокниг.

«Свій бренд» - це партнерська програма, в рамках якої можна побудувати свій незалежний сервіс друку фотокниг на надійній технічному майданчику з використанням передового поліграфічного досвіду та досвіду управління сервісом. При цьому без вкладень в устаткування і з мінімальними вкладеннями в програмне забезпечення.

Ми надаємо нашим партнерам-франчайзі виробничі потужності і всі необхідні інструменти маркетингу для довгострокової, успішної і прибуткової роботи.

 


 

Залишилися питання? sales@starbooks.ua, +38 (048) 799 0717.

Заявка на партнерство

Зареєстровані користувачі зможуть заповнити спеціальну форму заявки на партнерство.

Ukrainian