Конфіденційність

Законодавча основа

Збір, обробка, і зберігання даних про відвідувачів і клієнтів проводиться в суворій відповідності з  законом України "Про захист персональних даних". Використовуючи сервіс STARBOOKS ви виражаєте свою згоду на обробку персональних даних, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання і поширення з метою забезпечення реалізації господарської діяльності, відповідно до законодавства України.

Надана інформація.

Ми активно збираємо інформацію про своїх відвідувачів і клієнтів, задаючи їм конкретні питання і спілкуючись з вами по електронній пошті і / або в формах зворотного зв'язку.

Деяка інформація, яку ви надаєте, може бути особистісної, (тобто інформація, яка може бути однозначно ідентифіковані з вами, наприклад, ваше повне ім'я, адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, і так далі). Ми можемо попросити вас представити особисту інформацію для того, щоб ви могли отримати вигоду від спеціальних можливостей (таких як розсилка, поради / покажчики, обробка замовлень, або інших) або взяти участь в конкурсах або інших рекламних акціях. Вам буде повідомлено, яка інформація необхідна і, яка інформація є обов'язковою.

Пасивний збір інформації

Коли ви працюєте на сайті або в програмі, визначена анонімна інформація може бути зібрана пасивно (тобто, без Вашої активної надання інформації) з використанням різних технологій, таких як cookie та інші.  Ми можемо використовувати пасивно зібрану анонімну інформацію, щоб забезпечити краще обслуговування клієнтів, налаштувати сайт на основі ваших уподобань.

Використання і розкриття інформації

Якщо інше не зазначено явно, ми можемо використовувати інформацію, зібрану за допомогою цього сайту в цілях поліпшення роботи нашого сайту, щоб налаштувати сайт згідно & nbsp; вашим уподобанням, для передачі інформації вам (якщо це було явно запитано), для наших маркетингових і дослідницьких цілей, і для будь-якої іншої мети. Крім того, ми можемо повною мірою використовувати всю інформацію, зібрану через цей сайт, яка не може бути особистісно асоційована.

Загальнодоступні області сайту

Наш сайт може мати загальнодоступні області, такі як сторінки проведення конкурсів. Будь ласка, пам'ятайте, що будь-яка інформація, яку ви залишаєте в цих областях стає загальнодоступною, тому ви повинні бути обережні, пам'ятаючи, що ви розкриваєте. Якщо ви залишаєте коментарі про послуги на нашому сайті, є ймовірність, що ми будемо публікувати їх в редакційних цілях або в рекламних реклами та / або в маркетингових матеріалах.

Ukrainian