Школа фотокниг STARBOOKS

Як театр починається з вішалки, так і кожна книга починається з ідеї. Ми навчимо вас розповідати свою фотоісторію так, що світ затамував подих!

 

 

 

 

Що таке «Школа фотокниг»?

Школа фотокниг - це окремий, який не має аналогів, інформаційний проект, мета якого - ознайомити учасників спільноти STARBOOKS з прийомами створення персональних фотокниг.

Наша місія.

Даний проект покликаний розвіяти міф, що створювати фотокниги це складно. Ми прагнемо показати, що не обов'язково бути майстром PhotoShop щоб створити унікальний макет фотокниги. Є нескінченна безліч хитрощів, які допоможуть вам з першого разу створити гідний захоплення дизайн.

Як проходять уроки?

Всі уроки проходять в цілком невимушеній атмосфері, у формі e-mail-розсилки для всіх учасників проекту. Все що вам необхідно, щоб поступити в Школу, - бажання творити! А потім лише 1 рух руки - 1 маленька, але важлива галочка у вашому кабінеті розсилки - і ви приєдналися до проекту.

Що ми викладаємо?

Школа фотокниг - не просто набір уроків на задану тематику. Вона включає в себе основи роботи в редакторі STARBOOKS, приклади оформлення фотокниг і демонстрацію дизайнерських зразків.

Ми сприймаємо школу як нескінченний потік знань, який ми отримали в результаті практичної діяльності і зараз прагнемо поділитися ним з вами. Тому ми запрошуємо до співпраці дизайнерів, фотографів, які хочуть поділитися своїми проектами і секретами створення фотокниг.

Що ви отримуєте у підсумку?

Дорогоцінний досвід і час, який ви проведете з задоволенням. У цьому світі стільки дивовижних речей, які змушують захоплюватися. Фотомистецтво, декупаж, скарбукінг, і звичайно ж фотокниги. Нам всім тільки здається, що це складно. Насправді все зовсім не так. Дозвольте нам це наочно продемонструвати.

Hey! Let's go to school ;-)

 

 

Автор тексту -

Ukrainian