Підбір фотографій для фотокниги

 

Одного разу я почув цю фразу від однієї постійної клієнтки, яка тільки приступила до створення своєї нової фотокниги, присвяченій відпочинку в Європі.

         Але ж  це правда! Як з цього хаосу знімків, коли тільки з одного заходу близько 300-400, вибрати потрібні? А весільних фотографій взагалі під 1000! Просто катастрофа!

Найпростіший спосіб - скопіювати всі фотографії в 1 папку і при перегляді відразу видаляти непотрібні. При цьому слід уникати темних або ж занадто висветленних фотографій, а також нечітких знімків, у яких занадто маленьке дозвіл. Та найголовніше – фотографії повинні бути змістовними.

З 2-х схожих кадрів, знятих з різницею в кілька секунд / хвилин виберіть той, що краще, а другий видаліть.

В редакторі STARBOOKS Ви можете впорядкувати всі фотографії:

  1. за ім'ям (в алфавітному порядку)
  2. за використанням (фото використані одноразово, багаторазово, не використані)
  3. за розміром (файла)

         Також не слід забувати, що в редакторі STARBOOKS можна показуваті НЕ ВСІ фотографії, які завантажені, а лише необхідну частину. Приміром, можна приховати використані. В такому випадку будуть відображатися тільки завантажені, але ще не використані кадри:

          Ми радимо додавати відразу НЕ всі фотографії, т.к. дуже складно тримати в пам'яті всі фото, а отже створення фотокниги забере більше часу та зусиль. Слід завантажувати фотографії невеликими «порціями», попередньо розбивши на різні папки. 

Дитяча фотокнига:

Фотокнига подорожей

Фотокнига «Видпочинок з друзями»

Якщо в Вас фотографії з однієї події, то всі фотографії автоматично вишикуються за назвою, і, відповідно, часом зйомки. Якщо ж ви створюєте фотокнигу, присвячену декільком рокам життя, ми радимо розділити все по папкам, і дати одну назву файлам.
Приміром:

Ukrainian