Як створити першу фотокнигу?

 

У вас вже повинен бути встановлений редактор фотокниг STARBOOKS. Ні?

 

 

№1. Натискаємо на кнопку Новый.

№2. Вводимо Hазвание и натискаємо на стрілочку далі.

№3. Обираємо тип книги (або фотокалендаря) і натискаємо далі на стрілочку.

№4. Обараємо фотографії на комп'ютері.

№5. Вибираємо фотографії та натискаємо на стрілочку.

№6. Вибираємо компоновку сторінок: готові дизайни. Обираємо автозаповнення, кількість сторінок, обираємо готовий дизайн і натискаємо на стрілочку далі.

В цьому випадку ваша нова фотокнига буде створена на основі обраного готового дизайну для фотокниг. Якщо активована опція "Автозаполнение" програма сама розкладе фотографії на сторінки.

№6. Обираємо компонування сторінок: підігнати фотографії під ескіз. Вибираємо автозаповнення, кількість сторінок і натискаємо на стрілочку далі.

В цьому випадку ваша нова фотокнига буде створена на основі обраного компонування сторінок. Фотографії будуть розкадровані в потрібних пропорцяхї Якщо активована опція "Автозаполнение" програма сама розкладе фотографії на сторінки.

№6. Обираємо компонування сторінок: підігнати ескіз під фотографії. Вибираємо автозаповнення, кількість сторінок і натискаємо на стрілочку далі.

В цьому випадку ваша нова фотокнига буде створена на основі обраного компонування сторінок. Фотографії будуть розміщені в оригінальних пропорціях. Якщо активована опція "Автозаполнение" програма сама розкладе фотографії на сторінки.

№9. Заповнюємо альбом фотографіями.

№10. Коли альбом готовий, натискаємо на кнопку закзать.

Ukrainian