Оформлення замовлення. Спосіб оплати

При переході на 5 крок відбувається з'єднання з сайтом STARBOOKS.UA. Переконайтесь, що в вас підключено Інтернет-з'єднання.

 

 

 

 

 

При оформленні замовлення, яке було сплачено авансом (з використанням сертифіката або купона, який повністю покриває вартість замовлення), - необхідно вибрати спосіб оплати"наличными курьеру". 

На п'ятому кроці оформлення замовлення вибираємо один з 4-х способів оплати:

Детальніше про способи оплати ви можете подивитися в розділах Оплата и доставка.

  • Оплата післяплатою (При виборі цього способу оплати ви розраховуєтесь готівкою на складі "Нової пошти" / кур'єру / в точці самовивозу)
  • Банківске переведення на рахунок.
  • Оплата кредитною карткою через систему LiqPay.
  • Оплата через термінал QIWI.
  • Оплата через сайт.
  • Оплата через "Приват 24"

Післе вибору одного з варіантів будет доступна функція "Продолжить".

При виборі оплата банківським переказом перед нами открвается рахунок-фактура длясоплати, яку необхідно зберегти і роздрукувати. Дублікат рахунку буде відправлений на ваш e-mail

При розрахунку вартості замовлення почергово застосовуються знижки:

Дізнатися детальніше про політику лояльності і систему дисконта можно в розділі Акції та знижки.

  1. знижка постійного клієнта;
  2. знижка від тиражу;
  3. знижка за промо-акцією.

Знижка постійного клієнта і знижка від тиражу можуть додаватися до деякимх промо-кодів, якщо це прописано в умовах акції. Для того, щоб менеджер зміг врахувати Вам 2 знижки, введіть одну в поле промо-коду, а другу вкажіть в коментарях.

Якщо знижка постійного клієнта в сумі зі знижкою від тиражу перевищує промо-знижку, ви можете видалити останню, тим самим залишивши меншу вартість замовлення.

Після того як ви натиснете кнопку "Продовжити", розпочнеться автоматична передача файлів на ФТП-сервер. Детальніше про завантаження замовлення ...

Ukrainian